pozvánka

Pozvánka na besedu Kláry Samkové v Moravském Krumlově

banner besedy listopad 2019

Městská knihovna Moravský Krumlov a ženský spolek Éra žen, z.s. zvou veřejnost na besedy Kláry Samkové „O islámu, právu a všem, co nás trápí...“, které se konají v budově knihovny dne 18. listopadu od 14 do 16 a od 17:30 do 19:30 hodin. Účastníci besed se dozví o pořádajícím spolku Éra žen, jeho projektech a možnostech, jak je podpořit, dále pak Klára Samková pohovoří o způsobech fungování islámského a neislámského (zejména českého a evropského) systému práva, jeho východiscích i důsledcích.

Pozvánka - terapeutická skupina pro ženy na mateřské

Terapeutky z centra pro rodinu TRIANGL nám zaslaly pozvánku pro ženy na mateřské dovolené, kterou rády sdílíme.

Pozvánka na seminář na Žofíně

pozvánka Žofín

Dovolujeme si veřejnost pozvat na společensko-přednáškový večer, na kterém vystoupí spisovatel a publicista Benjamin Kuras (téma příspěvku: Islamizace Evropy – sebevražedná zbraň západní civilizace), bývalý diplomat Jiří Kobza (téma příspěvku: Politický islám jako nástroj islamizace Evropy) a advokátka, autorka a publicistka Klára Samková (téma příspěvku: Islám a české právo).

Akce se koná v pátek 6. října od 18:00 do 20:00 v malém sále paláce Žofín.

Pozvánka na konferenci Rovné příležitosti - slaďování pracovního a rodinného života

Zástupkyním spolku Éra žen se v nedávné době dostalo cti být pozvány na konferenci „Rovné příležitosti – slaďování pracovního a rodinného života“, kterou pořádá ministerstvo vnitra v úterý 3. 10. 2017. Byť se samy této události z důvodu velkého vytížení nemůžeme zúčastnit, velmi oceňujeme, že o nás již ministerstvo vnitra ví a počítá s námi jako se zástupkyněmi určité části ženského spektra a partnerem do diskuse o otázkách skloubení práce a rodiny. V budoucnu se tedy rády takové konference zúčastníme a ještě jednou tímto ministerstvu děkujeme za pozvání.
Subscribe to RSS - pozvánka