Pardubice

Novoroční výstup na Kunětickou horu

Kunětická hora

První den nového roku 2019 přinesl předsedkyni Éry žen Kláře Samkové a místopředsedkyni Kateřině Dubnové nikoli chvíle odpočinku, ale naopak aktivity. Vyrazily jsme totiž za našimi kolegy a přáteli z Pardubického SALÓNu, abychom se zúčastnily jejich již tradičního výstupu na hrad Kunětická hora.

FOTO: Autogramiáda a beseda Kláry Samkové v Pardubicích

Autorem fotografií z autogramiády a besedy Kláry Samkové, která se konala 19. ledna 2017 v pardubické kavárně Evropa, je Vít Hassan.

Děkujeme. 

Beseda „Islám, právo a Evropa“, Pardubice (kavárna Evropa), 19. 1. 2017

autogramiáda Kláry Samkové v Pardubicích

Pardubický SALÓN spolu se spolkem Éra žen uspořádal dne 19. ledna 2017 v kavárně Evropa pilotní akci obou uskupení, a sice přednášku Kláry Samkové na téma „Islám, právo a Evropa“, spojenou s autogramiádou knihy Kláry Samkové „Proč islám nesmí do Česka“ a veřejnou diskusí nad podnětnými a četnými dotazy a náměty z publika.

Klára Samková a Éra žen - přednáška v Pardubicích

Dovolujeme si veřejnost pozvat na přednášku předsedkyně spolku Éra žen Kláry A. Samkové, spojenou s autogramiádou jejích publikací, která proběhne dne 19. ledna 2017 od 17 do 20 hodin v Pardubicích v kavárně Evropa (na Pernštýnském náměstí). Tématem přednášky bude "Islám, právo a Evropa".

Subscribe to RSS - Pardubice