konference

Pozvánka na konferenci Rovné příležitosti - slaďování pracovního a rodinného života

Zástupkyním spolku Éra žen se v nedávné době dostalo cti být pozvány na konferenci „Rovné příležitosti – slaďování pracovního a rodinného života“, kterou pořádá ministerstvo vnitra v úterý 3. 10. 2017. Byť se samy této události z důvodu velkého vytížení nemůžeme zúčastnit, velmi oceňujeme, že o nás již ministerstvo vnitra ví a počítá s námi jako se zástupkyněmi určité části ženského spektra a partnerem do diskuse o otázkách skloubení práce a rodiny. V budoucnu se tedy rády takové konference zúčastníme a ještě jednou tímto ministerstvu děkujeme za pozvání.

Videozáznam příspěvku Kláry Samkové na konferenci IVČRN 25. 4. 2015

Klára Samková na konferenci IVČRN

Níže si můžete přehrát záznam vystoupení Kláry Samkové na ideové konferenci iniciativy Islám v ČR nechceme (IVČRN) dne 25. 4. 2015.

Klára Samková: Islám a principy lidských práv (ideová konference IVČRN, 25. 4. 2015)

Klára Samková na konferenci IVČRN

Text příspěvku Kláry Samkové, se kterým vystoupila na ideové konferenci iniciativy Islám v ČR nechceme (IVČRN) 25. 4. 2015:

Projev Kláry Samkové na konferenci Máme se bát islámu (18. 5. 2016, poslanecká sněmovna)

Klára Samková na konferenci Máme se bát islámu?

Níže naleznete celý text příspěvku, se kterým Klára Samková vystoupila na konferenci "Máme se bát islámu?", pořádané poslancem Zdeňkem Soukupem dne 18. 5. 2016 na půdě poslanecké sněmovny. Jde o projev, na který velvyslanec Turecka spolu s velvyslanci dalších muslimských zemí zareagoval demonstrativním odchodem ze sálu poté, co nebylo vyhověno jeho požadavku zabránit Kláře Samkové v pokračování čtení jejího příspěvku, a za který následně turecký velvyslanec požadoval trestní stíhání Kláry Samkové, což nakonec bylo i částečně realizováno skrze kárné řízení s Klárou Samkovou uvnitř České advokátní komory (více viz facebooková stránka https://www.facebook.com/SamkovaParlament18052016/ ).

Klára Samková: Vzkaz pro účastnice mých „mentorských kruhů“ na Equal Pay Day 2017

Vážené a milé účastnice mého „mentoringu“ na BPW

(Business and professional women, viz http://bpwcr.cz/o-nas/) – Equal Pay Day 2017!!!

Především dovolte, abych vám každé poděkovala, že jste mi dala svou důvěru a přihlásila se k „mému“ stolu. Vnímám to tak, že vy, které jste za mnou přišly, jste měly dojem, že bych pro vás mohla být užitečná a mohly jste se něco ode mne dozvědět – a doufám, že jsem alespoň částečně tato vaše očekávání splnila.

Klára Samková na konferenci Ženy sobě 2017 (pozvánka)

facebook header equal pay day

Připomínáme, že naše předsedkyně Klára Samková je i letos mentorkou na pracovní a zážitkové konferenci „Ženy sobě“, pořádané ženským spolkem Business & Professional Women u příležitosti Dne platové rovnosti (Equal Pay Day) ve dnech 24. a 25. března 2017 v pražském kongresovém hotelu Clarion.

Subscribe to RSS - konference