5. kolo balení knížek o islámu

logo Éry žen z perníku

V sídle Éry žen proběhlo v neděli 16. září 2018 už 5. kolo třídění a balení knížek, které varují před riziky islámu a migrace a které spolek rozesílá zdarma do veřejných knihoven. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a přiložili svou ruku k dílu. Zvláštní poděkování si zaslouží jedna z našich členek, která si pro nás připravila sladkou pozornost v podobě perníkového loga Éry žen. Děkujeme také naší člence Evě, která nám donesla již vyplněný petiční arch k petici na podporu protestujících občanů Saské Kamenice

Během balení jsme se rozhodly, že nebudeme tentokrát čekat na to, až nakoupíme další tituly, a místo toho rozešleme knihovnám všechny knížky, které se nám při hromadných objednávkách nakupily v kanceláři. Začínáme tak připravovat vše potřebné pro zabalení další zhruba stovky balíčků podle požadavků jednotlivých knihoven. Uvolní se nám tak místo v kanceláři na další objednávky a knihovny od nás dostanou další knížky, které hned budou moci nabídnout čtenářům.

Prosíme veřejnost, aby i nadále přispívala na nákup těchto knížek prostřednictvím naší veřejné sbírky a šířila o její existenci povědomí. Případným dárcům stále nabízíme i možnost anonymního dárcovství stejně jako vystavení potvrzení pro daňové účely. 

Číslo transparentního sbírkového účtu: 2501081602/2010

Několik fotografií z 5. kola balení knížek:

imgp6824.jpg

imgp6825.jpg

imgp6826.jpg

imgp6828.jpg

imgp6829.jpg

imgp6821.jpg

imgp6822.jpg