Děkujeme dárcům!

banner projektu O islámu do knihoven

Éra žen si dovoluje oznámit veřejnosti, že dne 14. 7. 2017 oficiálně otevřela putovní sbírkovou pokladničku k projektu O islámu do knihoven (viz zápis o otevření). Tuto pokladničku jsme po celý červen vozily s sebou na besedy Kláry Samkové o islámu a právu, které proběhly v Mariánských Lázních, Karlových Varech, Táboře a Trutnově. Právě tam měli účastníci těchto akcí možnost přímo náš projekt podpořit a přispět libovolnou částkou do sbírky na nákup knih varujících před riziky islámu a migrace do knihoven.

Jak vyplývá ze zápisu, skrze sbírkovou pokladničku se prozatím podařilo vybrat 7 150 korun.

VŠEM DÁRCŮM MOC DĚKUJEME!

Tyto peníze jsme následně převedly na sbírkový transparentní účet Éry žen. Pokladnička byla poté opět řádně zapečetěna a je nyní připravena na podzimní a zimní besední turné Kláry Samkové. Připomínáme, že za příspěvky do sbírky mohou zájemci na těchto besedách získat podepsané knihy Kláry Samkové, které autorka spolku věnovala (průměrná cena jak těchto knih, tak knih o islámu, které knihovnám nakupujeme, je 200 Kč).

Stále lze do sbírky přispívat i převodem na účet, včetně možnosti QR plateb nebo anonymního daru spolku, který následně danou částku převede na sbírkový transparentní účet a tento dar bude označen pouze variabilním symbolem z darovací smlouvy, nikoli jménem dárce.

ČÍSLO ÚČTU: 2501081602/2010 (Fio banka)

Prosíme, podpořte naši sbírku i Vy!