Vychází Výklad Koránu od Roberta Spencera

Výklad Koránu

Velký den nadešel – na pulty knihkupectví právě dnes míří nová kniha vydaná nakladatelem Lukášem Lhoťanem, na jejímž vydání má Éra žen prostřednictvím své místopředsedkyně Kateřiny Dubnové svůj malý podíl. Jde o knížku Výklad Koránu (1. část), jejímž autorem je známý americký odborník na problematiku islámu a zakladatel webu jihadwatch.org Robert Spencer. Ten už v češtině vydal knihu Islám bez závoje. Zmíněný Výklad Koránu je první částí českých překladů jeho blogových textů na dané téma, psaných s ohledem na to, aby tento výklad byl srozumitelný běžnému čtenáři. Místopředsedkyně Éry žen Kateřina Dubnová se postarala o to, aby obsah této brožury v příjemném kapesním formátu a za rozumnou cenu byl po jazykové a stylistické stránce v pořádku.

Všem zájemcům o téma islámu tedy Spencerův Výklad Koránu doporučujeme – žádejte ho u svých knihkupců, v eshopech nebo přímo u nakladatele Lukáše Lhoťana. Tomu patří dík za to, že se českým čtenářům snaží takovéto texty zpřístupnit i mimo jejich původní internetovou podobu.

Budeme velmi rády, pokud se nám i tuto knížku podaří dostat do veřejných knihoven. Vybízíme čtenáře samotné, aby se sami zajímali, co mají právě v jejich knihovně k dispozici a knižní fond případně obohatili z vlastních zdrojů. Náš dosah je zatím omezený na stovku knihoven, vše ostatní je tedy především ve vašich rukou.

http://www.lukaslhotan.cz/Koran/100-V%C3%BDklad-Kor%C3%A1nu-%C4%8C%C3%A1st-prvn%C3%AD

vyklad_koranu.png

31357565_10208791451583020_1012275404565643264_n.jpg