Ke stažení

Leták k projektu O islámu do knihoven

leták k projektu O islámu do knihoven

Leták k projektu Éry žen, z.s. "O islámu do knihoven" - volně ke stažení, tisku a online i offline šíření.

Stručný životopis Kláry Samkové

Klára Samková

JUDr. Klára Alžběta Samková, Ph.D., narozena 1963 v Brně do rodiny historiků umění. Vystudovala právnickou fakultu v Brně a v Praze, dále studovala na College of Law v Londýně. Absolvovala řadu zahraničních stáží zaměřených zejména na ochranu lidských práv, včetně stáže v kanadském Parlamentu a Kanadské komisi pro lidská práva, dále v Kongresu USA, v poslanecké kanceláři kongresmana Christophera Coxe.

Leták CSPI ke Globálnímu paktu o migraci

Leták z Centra pro studium politického islámu (CSPI), vyjmenovávající důsledky tzv. Globálního paktu o migraci na neislámskou společnost. Volně ke stažení, tisku a dalšímu šíření.

Istanbulská úmluva

Text Úmluvy Rady Evropy o prevenci a potírání násilí na ženách a domácího násilí - tzv. Istanbulské úmluvy.

Letáky "Jak podpořit Éru žen"

leták na podporu Éry žen

Nový leták s informacemi, co Éra žen dělá a jak lze náš spolek podpořit (v PDF i PNG, černobílá i barevná verze, malý leták k tisku).

Petice Ich bin ein Chemnitzer

Platforma evropské civilizace

Text petice + petiční archy ke stažení

Ich bin ein Chemnitzer - petice v PDF

petice_chemnitz_final_1.jpg

petice_chemnitz_final_2_0.jpg

petice_chemnitz_final_3.jpg

Posudek o činnosti Ústředí muslimských obcí v ČR

Klára Samková se rozhodla požádat podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, Ministerstvo kultury o zaslání posudku Mgr. Daniela Křížka, PhD. z roku 2014, který se vztahuje k činnosti Ústředí muslimských obcí v ČR, resp. k souladu této činnosti s českým právním řádem. Dovolujeme si tedy tento posudek zveřejnit a seznámit s ním širokou veřejnost. 

Bill Warner - Právo šaría pro nemuslimy (kniha)

Právo šaría pro nemuslimy

Čtenářům zde dáváme k dispozici celý text knihy Billa Warnera Právo šaria pro nemuslimy. Všem vřele doporučujeme se s touto publikací seznámit.

Literatura o islámu

Zde najdete seznamy vybrané a spolkem Éra žen doporučované literatury o islámu či migraci:

Rady Kláry Samkové k distribuci letáků Éry žen

Jedna z našich členek má již za sebou nepříjemnou zkušenost, kterou zažila během osvěty mezi lidmi. Jen položila letáky ve firmě, aniž by komukoliv cokoliv vnucovala. Klára Samková radí, jak v podobných situacích reagovat. Prosíme věnujte pozor následujícím řádkům, abyste se vyhnuly podobným nepříjemnostem. Je až neuvěřitelné, co se v dnešní době může stát.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Ke stažení