Bezpečnost a islám

Posudek o činnosti Ústředí muslimských obcí v ČR

Klára Samková se rozhodla požádat podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, Ministerstvo kultury o zaslání posudku Mgr. Daniela Křížka, PhD. z roku 2014, který se vztahuje k činnosti Ústředí muslimských obcí v ČR, resp. k souladu této činnosti s českým právním řádem. Dovolujeme si tedy tento posudek zveřejnit a seznámit s ním širokou veřejnost. 

Uta Ogilvie vzdává pořádání dalších demonstrací proti Merkelové

Uta Ogilvie, která iniciovala v Hamburku demonstraci proti kancléřce Merkelové, ukončila svou aktivitu po masivních výhrůžkách a několika útocích na svoji rodinu ze strany Antify. Antifa jásá: Iniciátorka demonstrace „Merkel-muss-weg“ Uta Ogilvie to vzdává – „Jsou to fašisti, žádní antifašisti“

Ženy, braňte se! #120db – Dcery Evropy vrací úder

Konečně je tu: vzbouření proti importovanému násilí. Po událostech v Cottbusu a Kandelu se zdvihly hlasy na obranu proti odcizení, násilí a zneužívání. Pod hashtagem #120db teď založily mladé ženy iniciativu odporu vytvořenou ženami pro ženy. Dcery Evropy vrací úder.

Rakousko zřizuje jednotku pohraniční ochrany

Ministr vnitra Rakouska oznámil vytvoření vlastní jednotky pohraniční ochrany. „Už se žádný průchod nebude konat," řekl ministr Kickl s ohlédnutím na uprchlickou krizi v roce 2015.

Přihlásit se k odběru RSS - Bezpečnost a islám