Šílenost v Plavnu: uznaný uprchlík spáchal 400 trestných činů během 2 let

Hatem H., syrský uprchlík s nadějí na zápis do Guinessovy knihy rekordů: 400 trestných činů během 2 let. Komu se to podaří? A vítači si pořád myslí, že se nám to vyhne? Jistěže magory máme i u nás, ale o jednom Uherském Brodu se diskutovalo rok....

Epoch Times 26. května 2018 aktualizováno: 26. května 2018 21:55

Hatem H. pochází ze Sýrie a od října 2015 je v Německu, kde mu byl přiznán statut uprchlíka. Od svého příchodu je vyšetřován prokuraturou ve 400 (!) případech.

Přechovávání drog, krádeže, přepadení, ublížení na těle. Seznam žalob prokuratury proti Hatemu H. je dlouhý. Jeho oblíbeným místem pobytu a páchání trestných činů je „Tunnel“ v Plavnu. Tam je Hatem H. členem gangu „Tunnelgang“. Tady okrádá, fyzicky napadá a šikanuje lidi, uvádí zpráva v BILDu, pořád a znovu.

Nyní se musí zodpovídat před cvikovským zemským soudem – ovšem z (pouhých) 13 trestných činů. Mimo jiné měl po hádce bodnout nožem do břicha kolemjdoucího, jiného měl bít rozbitou pivní lahví do hlavy.

Hrozí mu až 15 let odnětí svobody. „Jestli bude po trestu odsunut, musí rozhodnout cizinecký úřad“, uvedl mluvčí soudu. (rm)

zdroj: https://www.epochtimes.de/politik/deutschland/wahnsinn-in-plauen-anerkannter-fluechtling-begeht-400-straftaten-in-2-jahren-a2447350.html?text=1

Štítky: